Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela zwykła – 18.09.2022r.

1. W środę obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.

2. W piątek wspomnienie liturgiczne św. Ojca Pio z Petrelciny, prezb. Msza św. W Białej o godz. 17.00.

3. W sobotę 24.09. o godz. 16.00 zapraszam rodziców i dzieci z klasy III. Na pierwsze spotkanie rozpoczynające przygotowanie do I Komunii św.

4. Kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klasy VII i VIII z całej naszej parafii zapraszam w środę na godz. 16.30.

5. W przyszłą Niedzielę o godz. 15.00. zostanie odprawiona Suma Odpustowa ku czci Matki Bożej Bolesnej w kościele w Białej. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej z całej Parafii.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

7. Bóg zapłać za ofiary pieniężne na utrzymanie parafii i za wszelką życzliwość i zrozumienie.