Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela zwykła, 02.10.2022r.

1. Dzisiaj po Mszy św. Można złożyć ofiarę do puszki Caritas jako pomoc dla hospicjów działających na terenie naszej Archidiecezji. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
2. Rozpoczęliśmy październik miesiąc modlitwy różańcowej. Matka Boża poleca nam modlitwę różańcową jako szczególną pomoc i broń we wszelkich przeciwnościach i atakach szatana. W naszej parafii będziemy odmawiać różaniec w dni powszednie:
w poniedziałki w Starzycach o godz. 17.00.,
we wtorki w Linówku o godz. 17.00.,
w środy i w soboty w Długiem o godz. 17.00.,
w czwartki w Lutkowie o godz. 17.00.,
w piątki w Białej o godz. 17.00.
W Niedzele modlitwa różańcowa w kościołach filialnych przed lub po Mszy św. W kościele parafialnym nabożeństwo różańcowe w Niedziele o godz. 16.30. Zachęcam i zapraszam do włączania się i praktykowania modlitwy różańcowej.
3. W najbliższy piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.00.
4. W piątek 7.10. przypada wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej, to święta Patronka kościoła w Linówku. Suma odpustowa zostanie odprawiona w Niedzielę 9.10. o godz. 14.00. Uroczystości będzie przewodniczył ks. Proboszcz z parafii w Chociwlu. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
5. W piątek 7.10. będzie trwać modlitwa „Różaniec do granic”, w przygranicznych miejscowościach. W tym dniu przypada również 4 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w kościele pw. św. Jana Chrzciciela – Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Szczecinie.
6. W najbliższych dniach będziemy obchodzić 20 rocznicę ogłoszenia przez św. Jana Pawła II Tajemnic Światła Różańca Świętego.
7. W sobotę o godz. 17.00. odprawię Mszę św. Dziękczynną za otrzymane dary i łaski w czasie tegorocznej pielgrzymki do Medjugorie i Wiednia. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z pielgrzymami w naszej świetlicy.
8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i zakupienie nowego bocznego ołtarza. Zebraliśmy już całą kwotę na ołtarz, dokładnie 16428zł. Bardzo serdecznie dziękuję za indywidualne wpłaty. W najbliższych dniach będę finalizował już zakupienie i montaż ołtarza w naszym kościele.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.