OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ROKU 05.11.2017r.

1. W miesiącu listopadzie pamiętamy szczególnie o naszych zmarłych. To szczególny czas na modlitwę w ich intencji. Nabożeństwo wypominkowe na filijach w niedzielę i dni powszednie. W kościele parafialnym: w niedzielę, w środę i sobotę po Mszy św.

2. W dniach od 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiące, w inne dni roku będzie to odpust częściowy. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny po spełnieniu następujących warunków: Należy nawiedzić pobożnie kościół lub kaplicę publiczną, odmówić modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga, skorzystać ze spowiedzi św. i być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św. i pomodlić się w intencji Ojca Świętego.

3. W sobotę 11 listopada przypada 99 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w Niedzielę 12.11. o godz. 11.30. w czasie Mszy św. zostanie przedstawiony przez zaproszonych gości okolicznościowy montaż słowno-muzyczny z okazji Święta Niepodległości.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

5. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask.

6. Wszystkim parafianom życzę dobrego i szczęśliwego tygodnia.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.