OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ZAMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

1. Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego i w trudnym okresie szalejącej pandemii oraz w czasie podważania przez niewierzących prawd wiary i moralności, życzę nam wszystkim, aby wiara w Boga i Zmartwychwstanie Chrystusa, wzrastała i stawała się tak silna, abyśmy na nowo odczytali w sobie powołanie do głoszenia naszym życiem Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech słowa wypowiedziane przez Chrystusa jeszcze przed męką: „ Na świecie doznacie ucisku, ale nie lękajcie się: Jam zwyciężył świat”, będą dewizą naszego codziennego życia. Zdrowych radosnych i błogosławionych świąt wielkanocnych.

2. W poniedziałek wielkanocny Msze św. wg stałego planu niedzielnego.

3. W tygodniu wielkanocnym Msze św. będą odprawiane: we wtorek, środę, czwartek i sobotę w kościele parafialnym o godz. 10.00, a w piątek w Białej o godz. 17.00.

4. W piątek 9.04. odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

5. W przyszłą Niedzielę obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia i rozpoczniemy w kościele Tydzień Miłosierdzia.

6. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznych w kościołach i kaplicy naszej parafii, także za zmienione obrusy i bieliznę kielichową. Bóg zapłać za uczestnictwo w obchodach Triduum Paschalnego. Strażakom dziękuję za tradycyjne pilnowanie Grobu Pańskiego.

9. Zapowiedzi przedmałżeńskie
Sylwia Łyp, panna, zam. Szczecin
Sebastian Majkowski, kawaler, zam. Szczecin (1).