Ogłoszenia duszpasterskie – Zmartwychwstanie Pańskie 01.04.2018r.

1. Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św.: 8.30 w Biasłej, 9.45. Linówko, 11.00. Starzyce, 12.15. Lutkowo.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawione wg stałego porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na wydział teologiczny w Szczecinie.

3. W środę Nowenna do M.B nieustającej Pomocy o god. 18.00.

4. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w obrzędach Triduum Pschalnego i Rezurekcji. Składam serdeczne Bóg zapłać tym parafianom, którzy wykonali dekorację świąteczną: Ciemnicę i Grób Pański. Serdecznie dziękuję parafianom, którzy ufundowali i kupili biały ornat również dziękuję za ofiarowany Krzyż do naszego Kościoła. Dziękuję ministrantom i lektorom za czynny udział w liturgiach. Bóg zapłać Panom Strażakom.

5. Z okazji świąt wielkanocnych życzę wszystkim parafianom i gościom Bożego błogosławienstwa i wszelkich łask oraz zdrowych i radosnych świąt.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.