Ogłoszenia duszpasterskie Zmartwychwstanie Pańskie 17.04.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 17.04. 2022r.
Zmartwychwstanie Pańskie.

1. Dzisiaj w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. w Długiem o 6.00 i 12.00, w Białej o 7.45, w Linówku o 9.00, w Lutkowie o 8.30, w Starzycach o 10.00.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w Lutkowie 8.30, w Starzycach 9.30, w Białej 10.30, w Linówku 11.30, w Długiem 12.30.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o g. 17.00. w kościele parafialnym.

4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczynamy 78 Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na pomoc podopiecznym Caritas.

5. Kom. Caritas…

6. Bardzo serdecznie dziękuję Parafianom, którzy uczestniczyli w Liturgiach Triduum Paschalnego i Rezurekcji. Składam serdeczne podziękowania za wykonane piękne dekoracje w kościołach i kaplicy, które są bardzo wymowne i pomagają w przeżywaniu święta Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję za czystość w kościołach i wokół nich, za czyste obrusy i bieliznę kielichową. Dziękuję służbie liturgicznej za zaangażowanie w liturgie. Dziękuję Strażakom za pełnienie warty przy Grobie Pańskim. Wszystkim dziękuję za życzliwość i wszelkie dobro okazywane we wspólnocie parafialnej.

7. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia: Zdrowych, radosnych, błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.