Ogłoszenia duszpastrskie 23.08.2020r. XXI Niedziela zwykła

1. W ostatnim tygodniu sierpnia Msze św. będą odprawiane wg porządku wakacyjnego.

2. W liturgii kościoła w tym tygodniu obchodzimy uroczystości, święta i wspomnienia: w poniedziałek – święto św. Bartłomieja Apostoła, w środę – uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek – wspomnienie św. Moniki, w piątek wspomnienie – św. Augustyna bp i dK, w sobotę wspomnienie – Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

3. W kościele parafialnym każdego 26 dnia miesiąca będziemy odprawiać nabożeństwo ku czci św. Anny naszej patronki. Będzie to co miesięczna modlitwa w intencji naszej parafii. Zachęcam wszystkich parafian do włączenia się w tą modlitwę.

4. W przyszłą Niedzielę w kaplicy w Starzycach – I Komunia św. o godz. 12.30. w sobotę 29.08. o godz. 10.00. spowiedź św. przed I Komunią św.

5. W kościele parafialnym w przyszłą Niedzielę o godz. 9.45. będzie odprawiona dziękczynna Msza św. Dożynkowa. Ze względu na pandemię i wzrastającą liczbę chorych na koronawirusa nie będzie organizowany po Mszy św. poczęstunek czy zabawa. W czasie takiego zagrożenia przestrzegajmy zasad sanitarnych i dbajmy o siebie i innych.

6. W ostatnim tygodniu wakacji życzę dzieciom, młodzieży i dorosłym a także rolnikom po zakończonych żniwach – dobrego wypoczynku.

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

Zapowiedzi przedślubne: (3)
Emilia Hiller, panna, zam. Biała
Łukasz Kiszkiel, kawaler, zam. Szczecin

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.