OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.02.2024 WIELKI POST – 1 NIEDZIELA REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Rozpoczynając dzisiaj w pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu rekolekcje, chcemy od samego początku wejść w klimat przygotowujący nas do przeżywania zbawczego dzieła Jezusa Chrystusa. Chcemy przejść z Jezusem paschalną drogę. Na tę drogę wprowadzi nas Ojciec Ryszard rekolekcjonista ze Zgromadzenia Ojców Redemptorystów z Parafii Najświętszego Odkupiciela w Szczecinie. Serdecznie witam Ojca w naszej Parafii i życzę darów Ducha Świętego, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

1. Plan Rekolekcji wywieszony jest w gablotach przy kościołach, zamieszczony na stronie internetowej parafii i na FB.
2. Nabożeństwo Droga Krzyżowa będzie sprawowane w czasie rekolekcji wielkopostnych. Gorzkie Żale proszę śpiewać w Niedziele Wielkiego Postu przed lub po Mszy św.
3. Dzisiaj III Niedziela miesiąca, proszę o składane dobrowolnych ofiar na remont kościoła i na witraże w kościele parafialnym.
4. W poniedziałek i wtorek w czasie rekolekcji składamy ofiary na organizacje rekolekcji. W środę na zakończenie rekolekcji składamy ofiarę na tacę dla Ojca rekolekcjonisty i Zgromadzenia Ojców Redemptorystów.
5. Zachęcam do codziennego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele parafialnym codziennie o g. 15.00 i indywidualnie w swoim domu.
6. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.

Życzę wszystkim Parafianom, głębokiego przeżywania naszych rekolekcji w duchu wiary, nadziei i miłości. Niech Duch Święty oświeca nasze serca i umysły, niech dodaje nam ochoty i zdolności, aby Boża nauka była dla nas pożytkiem doczesnym i wiecznym.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.