OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.04.2024, V NIEDZIELA WIELKANOCNA


1. W środę rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony modlitwie do Matki Bożej. Litanię Loretańską będziemy odmawiać w niedziele przed lub po Mszy św., w dni powszednie na filiach po Mszy św. wg planu, a w kościele parafialnym w poniedziałek, piątek i sobotę o godz. 19.00., w środę po Mszy św. 1maja wspominamy św. Józefa, rzemieślnika. Jesto również 14 rocznica śmierci Ks. Abp Zygmunta Kamińskiego.

2. W czwartek 2 maja święto polskiej flagi. Niezapomnijmy umieścić flagi na naszych domach. Wyjątkowo odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną od g. 11.00.

3. W piątek 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i 233 rocznica uchwalenia Konstytucji 3maja. Msze św. wg planu niedzielnego. Z wyjątkiem Starzyc, tam Msza św. w czwartek o godz. 17.00.

4. Komunikat Kurii: „Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych do czynnego uczestnictwa w ewangelizacji „Misja na 1000 placach”, która odbędzie się w Stargardzie przy Pomniku św. Jana Pawła II, u zbiegu ul. Chrobrego i ul. Czarnieckiego – 28 kwietnia br., w godz. od 15.00 do ok. 17.30, – 5 maja br., w godz. od 15.00 do ok. 17.30, – 12 maja br., w godz. od 15.00 do ok. 17.30, Prosimy wszystkich o modlitwę, aby Dobrą Nowinę o Jezusie Zmartwychwstałym usłyszało jak najwięcej osób.”

5. Jubilatom i solenizantom składam życzenia dobrego zdrowia i wszelkich łask od Boga Wszechmogącego oraz opieki Matki Bożej.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.