OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3.III.2024r. WIELKI POST III NIEDZIELA.

1. Dzisiaj w Kapilicy w Starzycach o 15.00. zostanie odprawiona Suma odpustowa ku czci św. Kazimierza Królewicza. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
2. Gorzkie Żale odprawiamy w Niedzielę przed lub po Mszy św. Droga Krzyżowa w tygodniu na filiach. W kościele parafialnym w piątek o 17.30.
3. W środę o 16.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwy w intencji Ojczyzny. Po nowennie Msza św.
4. W piątek 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet wszystkim Paniom życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i szacunku od mężczyzn.
5. W sobotę od 11.00 – 12.00. katecheza parafialna dla dzieci komunijnych w kaplicy na plebanii.
6. W sobotę o godzinie 12.00. w kościele parafialnym będzie wspólny różaniec i Msza św. odprawiona przez księży należących do Kapłańskiego Ruchu Maryjnego. Kto chciałby uczestniczyć w modlitwie serdecznie zapraszam.
7. Wszystkim Parafianom i parafiankom obchodzącym urodziny, imieniny i jubileusze, życzę dostaniego zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.
9. Od poniedziałku 11 marca zmieniamy godzinę sprawowania Mszy św. w tygodniu z 16.00 na 17.00.
10. Są do nabycia świece Caritas i baranki czekoladowe: Duża żwieca – 25zł, świeca jajko – 18zł, baranek z czekolady – 6zł. Dochód ze sprzedaży Caritas przeznaczy na pomoc w organizacji świąt wielkanocnych dla najuboższych.