Jarmark Bożonarodzeniowy 2021

Wyjazd Parafialny do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy.
Termin : 30.11-01.12.2021

Dzień 1
Zbiórka przy Parafii o godz. 6.00 Przejazd do Wrocławia. Około 6 h. Po drodze zatrzymamy się przy najwyższej na świecie figurze Chrystusa. Krótki postój na pamiątkowe zdjęcia . Następnie zatrzymamy się w Lubiążu gdzie zwidzimy drugi pod względem wielkości w Europie zespół klasztorny – Opacstwo Cystesrów w Lubiążu Większy jest tylko w Hiszpanii – Eskurial. Zwiedzanie z przewodnikiem miejskim. Po drodze korzystając z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przypomnimy sobie nasze polskie tradycje związane ze świętami, przypomnimy sobie katolicką wartość tych radosnych świąt i czasu Adwentu. We Wrocławiu wspólna Msza Święta wprowadzi nas w ten cudowny czas. Następnie zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma na Ostrowie Tumskim. Czas wolny do dyspozycji uczestników. Jest to czas kiedy odbywa się największy w Polsce Jarmark Bożonarodzeniowy w Polsce. Setki stoik, atrakcji i smakołyków czekają na turystów przyjeżdzających z całego kraju. Z uwagi na bogatą ofertę gastronomiczną podczas jarmarku i na wrocławskim rynku, obiadokolacja we własnym zakresie.

Dzień 2
Śniadanie, Msza Święta po której spotkamy z przewodnikiem miejskim. Zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska. Spacer po największych atrakcjach miasta zaczniemy od Ostrowa Tumskiego i Wrocławskiej Katedry, następnie rynek miejski, ratusz, krasnale, uniwersytet i wiele wiele innych atrakcji. Czas wolny na jarmarku. Wyjazd w drogę powrotną około godziny 15.00. Planowana godzina powrotu 21.00.

Cena : 299 pln
Cena zwiera :
Transport autokarem turystycznym
Nocleg ze śniadaniem w DP w centrum Wrocławia ( pokoje, studia 2 os z łazienkami)
Ubezpieczenie
Opiekę pilota na całej trasie
Przewodnika miejskiego po Wrocławiu
Bilet wstępu do Lubiąża z przewodnikiem miejskim

Zapisy u ks. Daniela, kom. 509 458 415 

wpłaty na konto: SGB 52 9375 1041 5500 0433 2000 0010

w tytule proszę podać dane osobowe i Jarmark Wrocław, 


lub wpłaty osobiście u księdza

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.