OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.04.2024 III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W TRZECIĄ NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ PRZEŻYWAMY ÓSME NARODOWE CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO I ROZPOCZYNAMY OSIEMNASTY TYDZIEŃ BIBLIJNY. ZAPRASZAM DZISIAJ NA CELEBRACJE CZYTANIA PISMA ŚWIĘTEGO DO KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO O GODZ. 18.00.

2. DZISIAJ PO MSZY ŚWIĘTEJ BĘDZIEMY ZANOSIĆ MODLITWY DO BOGA W OBRONIE ŻYCIA POCZĘTEGO W NASZYM KRAJU. GRUPA POLITYKÓW W SEJMIE CHCE USTAWODAWSTWEM OGRANICZYĆ PRAWO DO ŻYCIA DZIECIOM NIENARODZONYM. ODRZUCAJĄ ONI GODNOŚĆ OSOBY LUDZKIEMU PŁODOWI.

3. DZISIAJ W SZCZECINIE O GODZ. 15.00. Z JASNYCH BŁONI WYRUSZY DO BAZYLIKI ARCHIKATEDRALNEJ MARSZ DLA ŻYCIA POD HASŁEM „ŻYCIE NIE ZNA GRANIC”. POPRZEZ UDZIAŁ W MARSZU ZAPRASZAMY DO DAWANIA ŚWIADECTWA W OBRONIE ŻYCIA OD POCZĘCIA DO NATURALNEJ ŚMIERCI.

4. WCZORAJ ZAKOŃCZYLIŚMY TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA, DZISIEJSZE OFIARY SKŁADANE DO PUSZKI CARITAS PRZEZNACZYMY DLA RODZINY Z OŚWINA, KTÓRA STRACIŁA DOBYTEK PRZEZ POŻAR ICH DOMU.

5. W ŚRODĘ NOWENNA DO MATKI BOŻEJ W INTENCJI OBRONY ŻYCIA NIENARODZONYCH I MSZA ŚW. O GODZ. 17.00.

6. ZA TYDZIEŃ NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA ROZPOCZNIEMY TYDZIEŃ MODLITWY O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE POD HASŁEM: „ZRÓBCIE WSZYSTKO CO KOLWIEK WAM POWIE MÓJ SYN”.

7. PARAFIANOM OBCHODZĄCYM W NAJBLIŻSZYM CZASIE OSOBISTE UROCZYSTOŚCI ŻYCZĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I OPIEKI MATKI BOŻEJ.

8. BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARY SKŁADANE NA POTRZEBY PARAFIALNE. NA NOWY WITRAŻ ZŁOŻONO 400ZŁ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

9. SĄ WOLNE MIEJSZA NA PIELGRZMKĘ W DNIACH 23-28.09.2024 NA DOLNY ŚLĄSK I JASNĄ GÓRĘ.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.