OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.10.2023R. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę przed lub po Mszy św. indywidualnie w kościele, w dni powszednie przed Mszą św.

2. Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do św. Jana Pawła II codziennie o godz. 15.00. w kościele parafialnym. Jest to nasze duchowe przygotowanie do wprowadzenia relikwi Świętego Papieża do naszej Parafii w dniu 22 października o g. 14.00.

3. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie świętych Aniołów Stróżów, Msza św. w kościele parafialnym o g. 10.30.

4. W środę wspominamy w liturgii św. Franciszka z Asyżu, Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Przed Mszą św. nabożeństwo różańcowe w intencji mieszkańców Długiego od nr 1 do ostatniego domu w stronę na Lutkowo.

5. W czwartek wspominamy w liturgii św. siostrę Faustynę – Apostołkę Miłosierdzia, Msza św. w Lutkowie o g. 17.00. Przed Mszą św. nabożeństwo różańcowe w intencji mieszkańców Mosiny i Żywego Różańca. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

6. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.30.
Msza św. w Białej o g. 17.00. Nabożeństwo różańcowe w intencji mieszkańców od nr 68 do 51. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

7. W sobotę wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej. Msza św. w Długiem o g. 10.30.

8. W sobotę Katecheza parafialna w salce na plebanii dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. od 11.00. – 12.00.

9. W przyszłą Niedzielę w kościele w Linówku odpust ku czci NMP Różańcowej o godz. 15.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

10. W przyszłą Niedzielę w czasie Mszy św. w kościele parafialnym o godz. 11.15. poświęce różańce dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii św.

11. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia i wielu Bożych darów.

12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.