Ogłoszenia duszpasterskie 03.07.2022r. XIV Niedziela zwykła.

1. W minionym tygodniu z czwartku na piątek trwaliśmy na adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie i adoracji.
2. Msza św. w kościele parafialnym w poniedziałek g. 10.15, we wtorek g. 10.15, w środę g. 18.00, w czwartek – nie będzie, w piątek g. 10.15, w sobotę g. 14.00.
3. W miesiącu lipcu starajmy się odmawiać podczas modlitwy indywidualnej Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa.
4. W środę po Mszy św. zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. będzie to modlitwa przygotowująca nas do uroczystości odpustowej. O 21.00 zaśpiewamy Apel Jasnogórski.
5. W Niedzielę po Mszy św. odpustowej zorganizujemy poczęstunek dla zaproszonych gości i parafian. Podobnie jak poprzednimi latami, będą kiełbaski z grilla, kawa, herbata, ciasto, woda mineralna. Dochód ze sprzedaży w/w artykułów, będzie przeznaczony na dalszy remont w naszym kościele. Bardzo proszę, włączenie się w przygotowanie tego poczęstunku.
6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Bożej opieki i wstawiennictwa świętych Patronów.
7. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby parafii.
8. Zapowiedzi przedślubne: Sakramentalne małżeństwo w najbliższym czasie będą zawierać:

Ewa Surowiec, panna, zam. Biała
Paweł Siemianowski, kawaler, zam. Szczecin. (3).

Malwina Pluta, panna, zam. Linówko
Kacper Mochocki, kawaler, zam. Linówko. (2).