Ogłoszenia duszpasterskie 04.11.2018 XXXI Niedziela Roku

1. W miesiącu listopadzie w sposób szczególny pamiętamy i modlimy się za naszych zmarłych, a także o ofiarach katastrof, wojen i terroryzmu oraz o poległych żołnierzach i cywilach za naszą Ojczyznę. Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane w niedzielę po Mszy św. i w dni powszednie:

STARZYCE: poniedziałek g. 16.30. Msza św. i wypominki
czwartek g.16.30. Nabożeństwo wypominkowe.

LINÓWKO: wtorek g. 16.30. Msza św. i wypominki
piątek g. 16.30. Nabożeństwo wypominkowe.

LUTKOWO: poniedziałek g. 18.00. Nabożeństwo wypominkowe.
czwartek g. 18.00. Msza św. i wypominki

BIAŁA: środa g. 16.30. Nabożeństwo wypominkowe.
Piątek g. 18.00. Msza św.

DŁUGIE: wtorek g.18.00. Nabożeństwo do św. Anny i wypominki
środa g. 18.00. Nowenna, Msza św. i wypominki.

2. Do 8 listopada maożemy zyskać odpust zupełny po spełnieniu następujących warunków:
– nawiedzenie pobożne kościoła
– odmówić modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga
– skorzystać ze spowiedzi św. i być w stanie łaski uświęcającej.
– przyjąć Komunię św. i pomodlić się w intencji i intencjach Ojca Świętego.
I ofiarować za zmarłego.

3. W środę zapraszam wszystkich parafian na Mszę św. i wypominki. Po Mszy św. przejdziemy w procesji światła na cmentarz tam odmówimy dziesiątkę różańca św. i postawimy zapalone znicze na grobach. Bardzo proszę, aby każdy z uczestników był zaopatrzony w jeden lub więcej zniczy.

4. W przyszłą Niedzielę przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 12.00. w czasie Mszy św. będzie przedstawiony przez grupę naszych parafian montaż słowno-muzyczny o niepodległości.

5. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

7. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzę dobrego i szczęśliwego nowego tygodnia.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.