OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.11.2023 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych codziennie po Mszy Świętej
2. Msza św. od tego tygodnia będzie doprawiana od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. w Niedzielę wg planu.

3. Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do św. Jana Pawła II codziennie o g. 15.00. w kościele parafialnym.

4. W środę o g. 16.00. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. w kościele parafialnym.

5. W sobotę 11 listopada przypada 105 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zapraszam wszystkich parafian na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 12.00 do kościoła parafialnego. Przed Mszą św. o godz. 11.30. poświęcimy nowy Krzyż przydrożny usytuowany przy sklepie w Długiem. Bardzo proszę Panów o zamontowanie do soboty nowego krzyża. Serdecznie dziękuję.

Nie będzie w sobotę spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych.

W Niedzielę 12.11. zapraszam dzieci pierwszokomunijne na Mszę św. o g.11.15. do kościoła parafialnego. W czasie Mszy św. poświęcimy modlitewniki.

6. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.


BIAŁA

W poniedziałek 5.11. o g. 9.00. rozpoczynamy remont chodnika przy kościele w Białej, bardzo proszę, aby stwili się Panowie z potrzebnym sprzętem do pomocy w zrywaniu starej nawierzchni. Proszę wykopać i zabezpieczyć rośliny rosnące przy kościele. Za zrozumienie i życzliwość oraz pomoc serdecznie dziękuję.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.