Ogłoszenia duszpasterskie 06.06.2021r. X Niedziela Zwykła.

1. W miniony czwartek przeżywaliśmy uroczystość Bożego Ciała. Bardzo dziękuję wszystkim uczestniczącym w procesjach w miejscowościach naszej parafii. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy podjęli trud przygotowania ołtarzy na trasie procesji. Dziękuję dorosłym za niesienie sztandarów, feretronów i różańca. Dziewczynkom dziękuję za sypanie kwiatków. Dziękuję za świadectwo wiary w Jezusa Eucharystycznego.

2. Nabożeństwa ku czci NSPJ na filiach w dni powszednie po Mszy św. W kaplicy na plebanii w środę o 17.00. W niedziele przed lub po Mszy św.

3. W najbliższy piątek 11 czerwca przypada uroczystość NSPJ. W tym dniu zostanie zostanie ponownie złożony Akt oddania Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z racji na setną rocznicę tego wydarzenia. Uroczysta Msza św. o godz. 17.00. w kościele w Białej.

4. W najbliższą sobotę wspomnienie liturgiczne Niepokalanego Serca NMP. Msza św. w kaplicy na plebanii o godz. 10.00.

5. W przyszłą Niedzielę 13.06. dwoje dzieci przystąpi w kościele w Linówku do Pierwszej Komunii św. Z tej racji zostaną zmienione godziny odprawiania Mszy św. W Starzycach Msza św. w sobotę o godz. 17.00. W Niedzielę: Biała 8.30, Długie 9.45, Linówko 11.00, Lutkowo 12.45.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

7. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.