Ogłoszenia duszpasterskie 09.08.2020r. XIX Niedziela zwykła

1. Dzisiaj w Lutkowie troje dzieci przystąpiło do pierwszej komunii św. Następne uroczystości komunijne przewidziane są na 30.08. i 06.09.
2. W sobotę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. będą odprawione w Lutkowie o 8.30, w Długiem o 9.45, w Białej o 11.00. W Linówku w piątek o godz. 17.00. w Starzycach w piątek o godz. 18.00.
3. Msza św. niedzielna w Starzycach w sobotę o godz. 18.00.
4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę dużo zdrowia i Bożej opieki.
5. Z niepokojem przyjmujemy wiadomości o wzroście liczby zakażonych koronawirusem. Bardzo proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych w kościołach naszej parafii i poza kościołami. Proszę zakładać maseczki i dezynfekować ręce. Dbajmy o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, a także naszych bliźnich.
6. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii.
7. Zapowiedzi przedślubne
Emilia Hiller, panna, zam. Biała
Łukasz Kiszkiel, kawaler, zam. Szczecin.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.