Ogłoszenia duszpasterskie 10.02.2019r. Piąta Niedziela zwykła

  1. Tydzień temu rozpoczęliśmy w naszej parafii „Parafialną Krucjatę Różańcową” w intencji naszej Ojczyzny, Parafii i naszych Rodzin. Parafianie, którzy włączyli się lub jeszcze włączą się codziennie do 31 października odmawiają 2x 10 Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi św…, Pod Twoją Obronę… .

  2. W poniedziałek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes – XXVII Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia chorych o godz. 16.00. w Kościele parafialnym. Zapraszam wszystkich chorych, cierpiących, niepełnosprawnych do wspólnej modlitwy. Ludzi dobrej woli proszę o pomoc w przybyciu na Mszę św. chorych i cierpiących.

  3. Kończą się ferie, życzę uczniom i nauczycielom Bożego błogosławieństwa w nauce i pracy dydaktyczno-wychowawczej.

  4. Msze św. w dni powszednie wg ustalonego porządku o godz. 16.00.

  5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę wszelkich łask i opieki Matki Bożej.

  6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i na AWSD – 210 zł wpłynęło w zeszłą niedzielę.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.