OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.12.2023 II NIEDZIELA ADWENTU.

1. W Adwencie odprawiamy roraty w dni powszednie w kościołach naszej parafii wg ustalonego planu o godz. 16.00.

2. W kościele parafialnym odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do św. Jana Pawła II o godz. 15.00.

3. W czwartek 14 grudnia będziemy obchodzić kolejny dzień nowenny Odnowy Wiary, zapraszam na Mszę św. o godz. 16.00. do kościoła w Lutkowie.

4. W piątek 15 grudnia odwiedzę chorych i starszych z posługą sakramentalną od godz. 11.00. Będziemy się modlić w waszych domach w obecności relikwii św. Jana Pawła II. Proszę zgłaszać osoby starsze i chore, króre chciałyby przed świętami skorzystać z sakramentów.

5. W sobotę od 11.00-12.00. katecheza parafialna dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszam kandydatów.

6. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Jest to trzecia Niedziela miesiąca i składamy ofiary na remont kościoła parafialnego.

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne. Serdecznie dziękuję Paniom z Żywego Różańca w Długiem za ofiarę na witraże.

9. Do nabycia są opłatki wigilijne oraz świece Caritas „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Duże świece – 25zł, małe świece – 9zł. Można również zabrać papierową bąbkę i przygotować w darze „Paczuszkę dla maluszka”.