Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2019r. IV Niedziela Wielkanocna.

  1. Dzisiaj w naszej parafii w Linówku i Starzycach troje dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii św. Życzymy dzieciom, aby nigdy nie zapomniały o Jezusie Dobrym Pasterzu i zawsze karmili się Ciałem Pańskim.

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w kościele parafialnym codziennie o godz. 19.00. z wyjątkiem Niedzieli i środy – litanię odmawiamy po Mszy św. Na filiach wg tygodniowego planu odprawiania Mszy św.

  1. Liturgiczne święta w nowym tygodniu:

    – wtorek 14.05. święto św. Macieja Apostoła

    – czwartek 16.05. święto św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika. Jest to dzień imienin ks. Abpa Andrzeja Dzięgi Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego. Pamiętajmy o modlitwie w intencji ks. Arcybiskupa.

  1. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożej Opatrzności i opieki NMP.

  1. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

  2. Komunikat ks. Abp A. Dzięga.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.