OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.11.2023 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Szczególną modlitwą otaczamy ofiary trzęsienia ziemi w Syrii, rosnącą dyskryminację chrześcijan w Ziemi Świętej, jednocześnie prosząc Boga o pokój dla całego rejonu Bliskiego Wschodu.
2. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych codziennie po Mszy św. w kościołach naszej parafii.
3. Msza św. w dni powszednie sprawowana będzie o g. 16.00.
4. Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do św. Jana Pawła II codziennie o g. 15.00.
5. W środę o g. 16.00. w kaplicy, nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św.
6. W piątek rozpoczynamy w naszej parafii Nowennę przed uroczystością Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.(17 – 25.11.).
7. W sobotę o g. 11.00. katecheza parafialna dla klasy VII i VIII w ramach przygotowania do Bierzmowania.
8. W przyszłą Niedzielę 19.11. będziemy obchodzić VII Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”. Z tej okazji zapraszamy wszystkie parafie do udziału w corocznej akcji charytatywnej „Torba Miłosierdzia” w ramach której przekazujemy papierowe torby wypełnione produktami spożywczymi o długim terminie ważności i środkami chemicznymi. Torby dostarczamy na plebanię do Niedzieli 26.11.2023r.
9. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.
11. Bardzo dziękuję za nowy przydrożny krzyż, który poświęciliśmy wczoraj. Dziękuję Panu Adamowi i jego pracownikom za zrobienie krzyża, także Panom montującym krzyż, oraz Paniom za zrobioną dekorację przy krzyżu. Bóg zapłać.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.