OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.05.2023 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj w Kaplicy w Starzycach – uroczystość Pierwszej Komunii św. O 11.30. pięć dziewczynek przystąpi do Sakramentu Eucharystii.
2. We wtorek 16.05. w liturgii obchodzimy święto, św. Andrzeja Boboli prezb i m. Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. Abp Andrzeja Dzięgi. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
3. W piątek 19.05. będziemy przeżywać Parafialny Dzień Modlitwy do Bożego Miłosierdzia, o 15.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, adoracja indywidualna i Msza św. O 17.30. Intencje można wpisywać do zeszytu przy bocznym wyjściu z kościoła.
4. W sobotę o g. 16.00. Msza św. w Starzycach (z Niedzieli 21.05.).
5. W Niedzielę 21.05.w liturgii obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Uroczystość Pierwszej Komunii św. W Białej o g. 10.00. czterech chłopców przystąpi do Sakramentu Eucharystii. Msza św. W Lutkowie o 8.15, w Linówku o 11.45, w Długiem o 13.15.
6. Będzie to trzecia Niedziela miesiąca, a więc składamy dodatkowe dobrowolne ofiary na remonty i upiększanie naszego kościoła parafialnego. Bardzo proszę o życzliwość i zrozumienie. Pamiętajmy, że wszystko co robimy w naszym kościele jest czynione na większą chwałę Bogu. Jemu należy się wszystko co mamy najlepszego i najpiękniejszego. My mamy się umniejszać a On wzrastać.
7. Nabożeństwo majowe odprawiamy po Mszy św. w Niedzielę i w dni powszednie w kościołach naszej parafii.
8. Codziennie od poniedziałku do soboty o g. 15.00 w kościele parafialnym odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
9. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.
11. Sakramentalne małżeństwo pragą zawrzeć:

Michał Kacprzyk, st wolny, zam. Mosina
Beata Wojtala, st wolny, zam. Mosina (2).

Natalia Małkowska, st wolny, zam. Stargard
Karol Banc, st wolny, zam. Stargard (2).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.