Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020r. VI Niedziela zwykła.

1. W szkołach trwają zimowe ferie – życzymy nauczycielom, uczniom i ich rodzicom dobrego wypoczynku.
2. W tym tygodniu Msze św. na filiach będą sprawowane:
Starzyce- poniedziałek godz. 10.30.,
Linówko- wtorek godz. 10.30.,
Długie- środa godz. 16.00.,
Lutkowo- czwartek godz. 10.30.,
Biała- piątek godz. 16.00.
3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 16.00.
4. Rozpoczynamy zapisy do wspólnoty Żywego Różańca w naszej parafii. Wszystkich chętnych, którzy podjęliby taką modlitwę proszę o indywidualne zgłoszenie do mnie.
5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.
6. Organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę na Ukrainę i do Częstochowy w dniach: 20 – 26 września br. Cena 1700zł. Program pielgrzymki jest wywieszony w gablocie przed kościołem i zamieszczony na stronie internetowej parafii.
7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
8. Komunikaty kurialne:
„Kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie zaprasza wszystkich wiernych do udziału w uroczystościach odpustowych, które odbędą się 22 lutego br. o godz. 17.00. Przygotowaniem do tej uroczystości będzie nowenna do Dzieci Fatimskich w dniach od 13 do 21 lutego br. rozpoczynająca się o godz. 17.30. W dniach trwania nowenny zostanie już po raz kolejny podjęta modlitwa i post ścisły w intencji dzieci i rodziców Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Osoby pragnące włączyć się w tę formę modlitwy błagalnej proszone są o kontakt telefoniczny z Kustoszem Sanktuarium (t. 501 082 510) w celu uzgodnienia terminu postu i modlitwy”.

„Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału we Mszy Świętej w intencji śp. Księdza Biskupa Stanisława Stefanka w 30 dniu po jego śmierci. Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi odbędzie się 17 lutego br. o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie.”

„W sobotę 22 lutego br. o godz. 12.00 przy Grobowcu Dzieci Utraconych na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Tanowskiej w Policach odbędzie się pogrzeb Dzieci Utraconych, których ciała zostały przekazane do zbiorowego pochówku. Natomiast Pogrzeb Dzieci Utraconych w Szczecinie, odbędzie się
21 marca br. o godz. 12.00 przy Grobowcu Dzieci Utraconych na Cmentarzu Zachodnim przy ul. Bronowickiej. Do udziału w uroczystościach serdecznie zapraszamy osoby dotknięte żałobą z powodu utraty dzieci przed narodzeniem, rodziców dzieci martwo urodzonych i wszystkich, którym bliski jest temat szacunku wobec najmniejszych naszych braci i sióstr.”

„Zapraszamy na Pielgrzymkę Diecezjalną do Rzymu z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, organizowaną przez Archidiecezjalne Biuro Pielgrzymkowe Santiago, w dniach od 13 do 19 maja br. Cena 1550 zł.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.