OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16.07.2023 XV NIEDZIALA ZWYKŁA.

1. Dzisiaj 3 Niedziela miesiąca można składać ofiary na remonty i upiększanie naszego kościoła parafialnego.

2. Od poniedziałku 17.07 do wtorku 25.07. będziemy odprawiać Nowennę do św. Anny w ramach przygotowania do odpustu parafialnego.
O godzinie 15.00. po Koronce do Bożego Miłosierdzia i Litanii do Najświętszej Krwi Chrystusa.

3. W najbliższy piątek to Parafialny Dzień Modlitwy o Boże Miłosierdzie. O godz. 15.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, adoracja do Mszy św. O godz. 18.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi św. Proszę wpisywać intencję na Mszę św. do zeszytu wyłożonego na stoliku przy wyjściu z kościoła.

4. W przyszłą Niedzielę rozpoczniemy Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: ” Z Kościołem na misyjnych drogach”. Po Mszy św. poświęcenie pojazdów. Będzie możliwość złożenia ofiary do puszki na pomoc w zakupie środków transportu dla misjonarzy na terenach misyjnych.

5. Jubilatom i solenizantom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na cele parafialne.

7. Komunikaty Kurii Metropolitalnej:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.