Ogłoszenia duszpasterskie 16.08.2020r XX Niedziela zwykła


2. Pamiętamy, że w miesiącu sierpniu powstrzymujemy się od spożywania napojów alkoholowych. Tą czasową abstynęcję możemy ofiarować np w intencji pogłębienia łaski wiary i moralności w naszej Ojczyźnie.

3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Jacka, w czwartek – św. Bernarda, w piątek – św. Piusa X, Papieża, w sobotę – NMP Królową.

4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

5. Z niepokojem przyjmujemy wiadomości o coraz większej liczbie osób zakażonych koronawirusem w naszym kraju. Bardzo proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych w kościołach naszej parafii i poza kościołami. Proszę zakładać maseczki i dezynfekować ręce. Dbajmy o zdrowie swoje i naszych bliźnich. Zachęcam do modlitwy indywidualnej w intencji zatrzymania tej pandemii. W najbliższy piątek zapraszam do kościoła parafialnego na godzinę 15.00. na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Drogę Krzyżową w tej intencji.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.

7. Komunikat Caritas.

8. Dożynki parafialne w tym roku ograniczymy tylko do Mszy św. dziękczynnej, na którą zapraszam w Niedzielę 30 sierpnia o godz. 9.45. Decyzja podyktowana jest przedewszystkim troską o zdrowie i bezpieczeństwo naszej parafialnej społeczności.

9. Zapowiedzi przedślubne (2).
Emilia Hiller, panna, zam. Biała
Łukasz Kiszkiel, kawaler, zam. Szczecin

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.