Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2022r. XVI Niedziela zwykła.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18.00.
2. Czwartek, piątek i sobota to dni modlitwy – naszego bezpośredniego duchowego przygotowania się do uroczystości odpustowej. Modlitwy do św. Anny i Msza św. o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi św. w piątek o godz. 17.30.
3. W Niedzielę 24.07. o godz. 15.00. będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci św. Anny. Po Mszy św. i procesji wokół koscioła będzie poświęcenie pojazdów, które proszę ustawić przy plebani i wzdłuż muru cmentarnego nie taracując jezdni. Na placu przed kościołem po Mszy św. będzie poczęstunek – kiełbaski z grilla, słodkie wypieki, kawa, herbata, woda mineralna. Ofiary pieniężne ze sprzedaży w/w artykułów będą przeznaczone na sfinansowanie zakupu ołtarza bocznego do naszego kościoła, tak samo ofiary złożone na tacę w czasie Mszy św. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich parfian i miłych gości do udziału w uroczystości odpustowej. Bardzo proszę Parafian z Długiego o włączenie się w przygotowanie naszej uroczystości.
4. Jubilatom i solenizantom w nowym tygodniu życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
5. Pod koniec lipca wyruszy XXXVIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegółowe informacje znajdują się na sronie internetowej pielgrzymki.
6. Bóg zapłać za ofiary sładane na tacę i wszelkie przejawy życzliwości.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.