Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2021r. XXIX Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj w szczecińskiej Katedrze na Mszy św. o godz. 12.00. zostanie zainaugurowany przez Ks. Abp Andrzeja Dzięgę diecezjalny etap Synodu Biskupów pod hasłem: „Ku kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja”. Na Mszę św. są zaproszeni wierni i delegacje poszczególnych dekanatów.
2. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w tym tygodniu:
poniedziałek – Starzyce g. 17.00.
wtorek – Linówko g. 17.00.
środa – Długie g. 17.00.
czwartek – Lutkowo g. 17.00.
piątek – Biała g. 17.00.
sobota – Długie g. 17.00.
3. W poniedziałek liturgiczne święto św. Łukasza Ewangelisty.
4. W środę liturgiczne wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17.00.
5. W piątek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
6. W sobotę 23.10. o g. 17.00. Różaniec i Msza św. dziękczynna za łaskę pielgrzymowania w tym roku do sanktuariów na Podkarpaciu i o Boże błogosławieństwo dla pielgrzymów i ich rodzin. Po Mszy św. spotkanie po pielgrzymkowe w świetlicy wiejskiej.
7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej.
8. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary wspomagające działalność Parafii. W zeszłą Niedzielę do puszki Dzieło Nowego Tysiąclecia złożono 255zł. Za dar serca serdecznie Bóg zapłać.
9. Przy wyjściu z kościoła można wziąć kartki na wypominki. Po wypisaniu proszę złożyć na tacę w czasie Mszy św. lub w zakrystii po Mszy św.
10. Można już zgłaszać intencje Mszy św. na 2022rok.

Rozpoczęcie przygotowania kandydatów chcących przystąpić do Sakramentu Bierzmowania – odbędzie się  w sobotę 23.10.2021 o godz. 11.30. w kościele parafialnym (uczniowie z klasy VI, VII i VIII proszę przybyć wraz z rodzicami). 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.