OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.06.2023r. XI NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Dzisiaj w Kościele w Polsce ponawiamy Akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu NMP.

2. W kościele parafialnym w dni powszednie odmawiamy o g. 15.00. Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do NSPJ. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W kościołach filialnych nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. w dni powszednie.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o g. 17.00.

5. W najbliższy piątek obchodzimy Dzień Ojca, wszystkim ojcom życzę wszelkich łask i szacunku od dzieci.

6. W piątek również zakończenie roku szkolnego. Uczniom, Nauczycielom, Katechetom życzę dobrego wakacyjnego wypoczynku. Msza św. Dziękczynna zostanie odprawiona o g. 8.00. w kościele w Chociwlu.

7. W tym miesiącu młodzież naszej parafii – 6 osób przyjęła Sakrament Bierzmowania, życzę im, aby umocnieni Darami Ducha Świętego świadczyli swoim życiem że Bóg jest miłością wśród swoich rówieśników i wobec każdego spotkanego człowieka.

8. Od 2 lipca wakacyjna zmiana godzin sprawowania Mszy św. w Niedzielę.

9. Odpust ku czci św. Anny będziemy obchodzić w środę 26.07. Msza św. o g. 18.00.

10. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.

12. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki Caritas jako pomoc w organizacji letniego wypoczynku dla dzieci z rodzin wielodzietnych, biednych i zagrożonych patologią.