Ogłoszenia duszpasterskie 19.01.2020r II Niedziela zwykła.

1. Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

2. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od wtorku do soboty. We wtorek, środę, czwartek i piątek kolędę rozpoczniemy od Mszy św. o godz. 14.00. w sobotę Mszy św. nie będzie, kolędę rozpoczniemy od godz. 11.30.

we wtorek, Starzyce – od 1 – 7 (od figurki MB).
w środę, Starzyce – od 8/1 – 13 (do skrzyżownia)
w czwartek, Starzyce – aleja kasztanowa
w piątek, Starzyce – bloki 22a,b i 23a,b.
w sobotę, Mosino od g. 11.30; Plątkowo od g. 14.30.

3. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z przeznaczeniem na utrzymanie parafii.

5. BIAŁA: W zeszłą Niedzielę odbyła się uroczystość poświęcenia chrzcielnicy w naszym kościele. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom uroczystości za wspólną modlitwę. Dziękuję radzie duszpasterskiej za funkcjonalne ustawienie chrzcielnicy, sedilii i ławek w kościele. W sposób szczególny dziękuję za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości Pani Sołtys oraz wielkie Bóg zapłać kieruję do Pań z Koła Gospodyń Wiejskich za przygotowanie świetlicy, wspaniały obiad i serdecznie przyjęcie gości.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.