OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.11.2023 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”. Z tej okazji Caritas zaprasza wszystkie parafie do włączenia się do corocznej akcji charytatywnej: „Torba Miłosierdzia” w ramach której przekazujemy papierową torbę z zakupionymi produktami żywnościowymi o długim terminie ważności oraz artykułami chemicznymi. Torby z zakupami przekazujemy na plebanię do 26.11. Zachęcam do wzięcia udziału w akcji charytatywnej. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność.

2. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych odprawiamy codziennie po Mszy świętej w kościołach naszej parafii.

3. Msza święta w dni powszednie sprawowana jest o godz. 16.00.

4. Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do św. Jana Pawła II odmawiamy w dni powszednie o godz. 15.00. w kościele parafialnym.

5. W środę 22.11. Dzień modlitwy w intencji rodzin naszej parafii przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. O godz. 16.00. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Wypominki i Msza św. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.

6. W piątek o godz. 16.00. w Lutkowie spowiedź św. przed uroczystością odpustową.

7. Za tydzień ostatnia Niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W kościele w Lutkowie Suma odpustowa o godz. 15.00.

8. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam serdeczne życzenia.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.