OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 2 NIEDZIELA ADWENTU- 10.12.2017.

1. W okresie Adwentu w dni powszednie odprawiamy Roraty – Mszę św. ku czci NMP.
Poniedziałek, Starzyce, godz. 16.00.
Wtorek, Linówko, godz. 16.00.
Środa, Długie, godz. 17.00.
Czwartek, Lutkowo, godz.16.00.
Piątek, Biała, godz. 16.00.
Sobota, Długie, godz. 9.00.
Na Roraty zapraszam wszystkich parafian a w szczególności dzieci i młodzież.

2. W środę o godz. 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
3. W przyszłą Niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont plebanii.

4. Spowiedź św. na filiach w dni powszednie po Mszy św. przez pół godziny. W Długiem w środę od godz. 16.30. do 17.00. i w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00. przez pół godziny.

5. Tradycyjnie co roku Caritas prowadzi akcję: „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” w tym roku pod hasłem: Miłosierdzie jest jedno. Świece małe są po 5 zł, świeca kula i duże – po 15 zł.

6. Opłatki wigilijne można nabywać w zakrystii po Mszach św. lub na plebanii. Ofiary składane za opłatki będą przeznaczone na remont plebanii.

7. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP. A wszystkim parafianom życzę dobrego i szczęśliwego tygodnia.

8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie parafii.