OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.09.2023R. XXV NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do św. Jana Pawła II w dni powszednie o godz. 15.00. Przez modlitwę przygotowujemy się do uroczystego wprowadzenia relikwi św. Papieża do naszej Parafii w dniu 22 października.
2. Dzisiaj Niedziela Hospicyjna, wspieramy chorych ich rodziny modlitwą, a ofiarą materialną działalność hospicjów w Szczecinie i w Świnoujściu. Za złożone ofiary do puszki Caritas składam serdeczne Bóg zapłać.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy i Msza św. o godz. 17.00.
4. W czwartek 28.09. w rocznicę beatyfikacji bł Ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. siostry Faustyny o godz. 15.00 ma miejsce Międzynarodowa koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast i wsi. Zapraszam wszystkich parafian na wspólną modlitwę przy Krzyżu koło sklepu w Długiem.
5. W piątek 29.09. przypada liturgiczne święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia, składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.
8. Od 01.10, będziemy odmawiać Różaniec święty w Niedzielę indywidualnie, w dni powszednie po Mszy św.
9. Zapowiedzi przedślubne (2)
Joanna Szczepaniak, panna, zam. Recz
Radosław Lenik, kawaler, zam. Recz

OD 8 PAŹDZIERNIKA ZMIANA GODZIN SPRAWOWANIA MSZY ŚW. W NIEDZIELE I ŚWIĘTA

LUTKOWO, 8.15.
BIAŁA, 9.45.
DŁUGIE, 11.15.
LINÓWKO, 12.45.
STARZYCE, 14.15.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.