OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.11.2023 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dzisiaj kończymy rok liturgiczny uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W kościele w Lutkowie Suma odpustowa o godz. 15.00. którą będzie sprawował ks. Piotr Madejski. Do wspólnej modlitwy serdeczne zapraszam wszystkich parafian.
2. Wypominki za zmarłych do końca miesiąca listopada w poszczególnych kościołach naszej parafii.
3. Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do św. Jana Pawła II jest odprawiana w dni powszednie o godz. 15.00. w kościele parafialnym. Zapraszam wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia.
4. W środę o godz. 16.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Msza św. i wypominki za zmarłych w kaplicy na plebani.
5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną wraz z udzieleniem błogosławieństwa relikwiami św. Jana Pawła II – odbędą się w piątek 15 grudnia.
6. W pierwszą sobotę miesiąca (2.XII.) zapraszam na modlitwę różańcową „Różaniec fatimski”, który odmówimy po Koronce do Bożego Miłosierdzia.
7. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny okresem zwanym Adwentem. Ten nowy rok 2023/2024 będziemy przeżywali pod hasłem: „Uczestniczę we Wspólnocie Kościoła”.
8. W pierwszą Niedzielę Adwentu poświęcę opłatki na stół wigilijny. Można będzie już nabywać opłatki.
9. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne. Dziękuję za comiesięczne ofiary na remont kościoła parafialnego.