Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Roku B – 04.02.2018r.

1. W tygodniu Msze św. będąodprawiane wg ustalonego porządku:
poniedziałek – godz. 16.00. Starzyce
wtorek – godz. 16.00. Linówko
środa – godz. 17.00. Długie
czwartek – godz. 16.00. Lutkowo
piątek – godz. 16.00. Biała
sobota – godz. 9.00. Długie

2. W środę o godz. 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia wielu Bożych łask i opieki NMP.

4. Od 5 lutego do 30 marca będzie trwać modlitwa „Nowenna Pompejańska”. Szczegóły modlitwy są na ulotkach wyłożonych na stoliku przy konfesjonale.

5. W przyszłą niedzielę 11.02. będziemy obchodzić XXVI Światowy Dzień Chorego. W ramach tego dnia Caritas Archidiecezji i Fundacja Służby Zdrowia organizują Dzień Charytatywnej pomocy chorym w Szczecinie w sobotę 10 lutego br. Tego dnia można skorzystać z konsultacji u dwóch lekarzy specjalisów. Dzień Pomocy rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00. w Kościele św. Kazimierza na ul. Broniewskiego. Po Mszy św. przejście do szpitala na ul. Arkońską gdzie odbędą się konsultacje. Zapisy do środy włącznie. Będzie można udać się do szczecina indywidualnie lub zbiorowo.

6. Zakończył się okres wizyty duszpasterskiej – kolędy w naszej parafii. Bardzo dziękuję Parafianom za miłe i życzliwe przyjęcie mnie do Waszych domów. Kolęda trwała od 8 – 27 stycznia. Parafia nasza liczy wg gminnych statystyk 1393 mieszkańców. Parafię zamieszkują 332 rodziny. 260 rodzin przyjęło księdza błogosławieństwem i kolędą, 72 rodziny nie skorzystały z posługi kolędowej (najczęściej z powodu nieobecności). Serdeczne Bóg zapłać za składane w czsie kolędy ofiary, z których 1393zł są przeznaczone na cele duszpasterskie Archidiecezji, reszta jest przeznaczona na cele remontowe plebanii i utrzymanie w parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.