Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela zwykła – 11.09.2022r.

1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w kościołach naszej parafii ze względu na mój wyjazd na pielgrzymkę.

2. W liturgii przypada w tym tygodniu 14.09. święto Podwyższenia Krzyża Świętego, zachęcam do indywidualnego odprawienia Drogi Krzyżowej i uczestnictwa we Mszy św. w kościele w Chociwlu, w Dobrzanach. W czwartek 15.09. przypada wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, to Patronka kościoła w Białej – Msza ś. Odpustowa zostanie odprawiona w Niedzielę 25.09. o godz. 14.00.

3. Dzisiaj po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

4. Jubilatom i Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.