OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA ROKU- 12.11.2017r.

1. W miesiącu listopadzie trwamy na modlitwie za wszystkich zmarłych. Nabożeństwa wypominkowe w Niedzielę i w dni powszednie po Mszach św. w kościele parafialnym i w kościołach filialnych.

2. Msza św. w Kościołach w parafii:
Starzyce – poniedziałek g. 16.00.
Linówko – wtorek g. 16.00.
Długie – środa g. 17.00.
Lutkowo – czwartek g. 16.00.
Biała – piątek g. 16.00.
Długie – sobota g. 9.00.

3. W środę o godz. 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, wypominki i Msza św.

4. Od soboty, 18 listopada do Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 26 listopada, będziemy przeżywać w naszej parafii Nowennę do Jezusa Chrystusa Króla, w intencji o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie.
W przyszłą Niedzielę 19 listopada – w duchowej jedności z ogólnopolskimi obchodami rocznicy proklamacji „Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana – ponowimy ten akt po Mszy św. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

5. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich.

6. W przyszłą Niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na remont plebanii. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność.

7. Pan Robert Leder z Lutkowa organizuje przez cały listopad zbiórkę przyborów szkolnych a także puzzli, maskotek, pluszaków oraz papierowych ręczników, chusteczek higienicznych i nawilżających dla dzieci z Hospicjum dziecięcego w Szczecinie. Kontakt z Panem Robertem przez Facebook lub telefonicznie (nr w zakrystii).

8. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask.

9. Wszystkim parafianom życzę dobrego i szczęśliwego tygodnia.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.