Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela zwykła, 06.11.2022r.

1. W listopadzie nie zapominajmy o modlitwie za zmarłych.
Do 8 listopada możemy zyskany odpust zupełny ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące. Aby zyskać odpust zupełny należy spełnić warunki: nawiedzić kościół lub kaplicę, odmówić modlitwę: Ojcze nasz… i Wierzę w Boga…, skorzystać ze spowiedzi św. – być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć komunię św., pomodlić się w intencji i intancjach Ojca Świętego Franciszka.

2. Modlitwa za zmarłych w kościołach naszej parafii w Niedzielę i w dni powszednie po Mszy świętej wg planu. Złożone kartki wypominkowe podzieliłem na 4 części po 1 części będę odczytywał w Niedzielę a w dni powszednie wszystkie kartki wypominkowe.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00., po Nowennie Msza św. i wypominki.

4. W piątek 11 listopada przypada 104 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczysta Msza św. W intencji naszej Ojczyzny o godz. 12.00. Po Mszy św. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych z wyszczególnieniem zmarłych strażaków z OSP Długie.

6. W przyszłą Niedzielę 13.XI. w czasie Mszy św. w kościele parafialnym o godz. 11.30. zostaną poświęcone modlitewniki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Zapraszam dzieci z rodzicami.

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” złożono do puszki 325zł.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.