Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela zwykła – 09.10.2022r.

1. Dzisiaj we wszystkich kościołach w Polsce odbywa się liczenie wiernych.

2. Dzisiaj o godz. 14.00. w kościele w Linówku będzie odprawiona Suma odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

3. Nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym odprawiam w środę i sobotę o godz. 17.00, w Niedzielę o godz. 16.30.

4. W kościołach filialnych nabożeństwo różańcowe w tygodniu przed Mszą św., a w Niedzielę przed lub po Mszy św.

5. W przyszłą Niedzielę 16 października będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask Prawdy”. Po Mszy św., będą zbierane ofiary do puszek na pomoc stypendialną dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z małych miejscowości z całej Polski.

6. W środę i sobotę po Mszy św. można zgłaszać intencje mszalne na 2023r. W Niedzielę nie będę zapisywał intencji. Na filiach po Mszy św. w tygodniu.

7. W przyszłą Niedzielę 16 i 25.10. będą wyłożone na stoliku kartki wypominkowe. Bardzo proszę pisać imiona zmarłych bardzo wyraźnie.

8. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. W zeszłą Niedzielę na hospicja w naszej Archidiecezji, złożono do puszki 420zł. Bardzo serdecznie dziękuję za ten dar serca.